Yaşam

Gözden büyüttüğü oğlunu neden görmüyor? Mesut Yar’dan ses getiren itiraf: İyi bir baba olamadım

Gökay Kalaycıoğlusunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlandı. Haberler Gazeteci ve TV sunucusu Mesut Yar, bahane programının bu haftaki konuğu oldu. İlk evliliğinden bahseden Yar, gözlerden uzak büyüyen çocuğundan bahsetti.

“EŞİME AŞIK DEĞİLDİM AMA SEVDİM”

Kaç yaşında baba oldun? Soru üzerine 30 yaşındaki oğlu Oğuzhan’dan bahseden Mesut Yar, “21 yaşında evlendim, 22 yaşında baba oldum. O dönemde üniversiteden mezun olan arkadaşlarımın hepsi evlendi ve bekar evlilik yok. O günden sonra ayrıldım.Roma Üniversitesini burslu kazandım ama gitmemiştim.Gitseydim Türkiye’nin Celal Şengör’ü olurdum. Karıma aşık değildim, onu seviyordum. Aşkı biliyordum ama bizde o aşk yoktu” dedi.

“ÇOK GÜZEL BİR BABA OLDUĞUMU SÖYLEYEMİYORUM”

Oğluyla olan ilişkisinden bahseden ünlü isim, “Baba olduktan sonra hayatımda pek bir şey değişmedi. Çalışmaya devam ettiğimden beri çocukla pek iyi bir iletişimimiz olmadı. Ben de öyle diyemem. çok iyi bir baba oldu. Daha fazla zaman ayrılabilirdi.”

“OĞLUM VE BEN UZUN ZAMANDIR SAVUNMUYORUZ”

Kalaycıoğlu’nun “Madem 4 yaşında babanı kaybettin, ben ne gördüm, sana ne vereyim?” Yar sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu anda sığındığım şey bu. Oğlumla empati kuramadık. Zaman zaman kopuyoruz, bazen bağlanıyoruz. Dünyada analog bir dünyada büyüdük. neden bazen akıl ve hayat yolunda çelişkiler yaşıyoruz.Ne o benim yolumu beğenmek zorunda, ne de ben onunkini.Ben sadece çok düştüğünde omzunu tutmak zorunda olan bir adamım.O kadar hissediyorum.Babalık duygusu. Öyle mi bilmiyorum, ben öyle yaşadım ama daha uygun babalar gördüm.”

ilicajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu