Haber

Hakan Sabancı’nın Sevgilisi Hande Erçel’le Birlikte Tatilde Yaptığı Serenat Çok Konuştu!

Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’e serenat yaptırdığını görenler sakin kalamadı! Hande Erçel’in sevgilisiyle tatilden verdiği pozlar yine çok konuşuldu! ayrıntılar ?

Hande Erçel ve Hakan Sabancı son dönemlerin en çok merak edilen ve beğenilen çiftlerinden biri. İkili ne derse desin, nereye gitseler, nereye dönseler, ne paylaşsalar olay oluyor…

Genel olarak çifti takip eden herkes, Hakan Sabancı’nın görülmekten her zaman hoşlanmadığı bir şey öğrenmiştir.

Ve sadece tabloid muhabirleri tarafından görülmekten hoşlanmamaktan bahsetmiyoruz. Hande Erçel’in her paylaşımında o kadar çok Hakan Sabancı var ki insanın aklını karıştıracak bir şey yok.

“Nasıl?” Şöyle derseniz; Hande Erçel’in paylaşımlarında Hakan Sabancı’nın ya kolunu ya da elini görüyoruz ya da orada olduğunu biliyoruz ama doğrudan göremiyoruz.

Yani Cannes’daki poz ve havaalanında çekilen görüntüler dışında canımızın çekeceği bir “Aşk” fotoğrafı göremezdik, şimdi ikilinin sosyal medya hesabında.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabına bir dizi yeni gönderi ekleyen Hande Erçel, Hakan Sabancı ile tatilinden yeni kareler paylaştı. Ve durum hala aynı… Hakan Sabancı ile mum ışığında, masada güller eşliğinde romantik bir yemek yediğini öğrendik ama onu göremedik.

Aynı zamanda Hakan Sabancı’nın kız arkadaşına serenat yaptırdığını gördük ama bir daha göremedik.

1. Ama tabi ki Hande Erçel’in tatilinden paylaştığı görüntüler, özellikle de serenat fotoğrafı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü! İşte, aşk bayramını kimler yorumladı hep birlikte görelim!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu