Teknoloji

Hogwarts Legacy’nin Switch Versiyonu Tekrar Ertelendi

Portkey Games ve Avalanche Software tarafından yapılan duyuru ile Hogwarts Legacy’nin sürümünü değiştir bir kez daha ertelendi. Neyse ki, gelecek yıla kadar olmayacak. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Hogwarts Legacy, Örümcek Korkusu Olan Oyuncuları Düşünür


Bu yıla damgasını vuran oyunlardan biri olan Hogwarts Legacy, 5 Mayıs 2023 prestijiyle PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında yerini aldı. ayrıca bir Switch versiyonu da olabilir.

Hogwarts Legacy’nin Switch Versiyonu Ne Zaman Çıkacak?

Aralık ayında yapılan duyuruda eski nesil sürümlerin ertelendiğini öğrendiğimizde tüm platformlarda en iyi deneyimi sunmanın amaçlandığı da belirtilmişti. Bu elbette Switch sürümü için de geçerli olacaktır. Maliyet olarak Hogwarts Legacy oyununun Nintendo konsoluna çıkan versiyonu bir kez daha ertelendi. Normalde 27 Temmuz 2023’te çıkması beklenirken artık 14 Kasım 2023’ü beklememiz gerekecek.

Oyunun Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, “Hayranların Switch’te oynamak için sabırsızlandığını biliyoruz, bu nedenle en iyi deneyimi yaratmak da bizim önceliğimiz. Sabrınız için teşekkürler.”kelimeler yer almaktadır.

https://twitter.com/HogwartsLegacy/status/1657037950494941187

Dünyanın büyüklüğü ve Hogwarts Legacy’nin sunduğu görsel kalite göz önüne alındığında, onu Switch için optimize etmenin çok zaman alması mantıklı. Sevindirici olan nokta, bunun gelecek yıla kadar olmayacak olması. Tabii ki süreçte başka teknik problemler ortaya çıkmadığı sürece.

10 Şubat 2023’te PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürülen oyun, açıklanan son rakamlarla on beş milyondan fazla sattı ve bir milyar doların üzerinde gelir elde etti. Geçen hafta yayınlanan PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin bu rakamları ne kadar etkileyeceğini içinde bulunduğumuz çeyreğe ilişkin mali rapor açıklandığında öğreneceğiz.

haber-imamoglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu