Yaşam

İyi Günler 22.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: İyi Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TMC Film’in aile sıcaklığını ekran başında seyirciyle buluşturan SHOW TV’nin dizisi Güzel Günler dün akşam 22. bölümüyle yayındaydı. Selin Tunç’un senaryosunu yazdığı Hoş Günler’in başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler gibi ünlüler oynuyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; İyi Günler son bölüm tek parça full izleme ekranı…

İyi Günler son bölümde; Kafede çıkan yangın herkesi alt üst eder. Mihran her şeyi alır ve Selma ile Leylim’i konuta götürür.

Saliha ise içinde bulundukları durumdan memnun değildir. Buna tepki göstermeye çalışırken o geri dönülmez adımı atar.

Hakim, Füsun’un aşkını fark edince adeta alev alev yanar. Kıymet’e durumu nasıl anlatacağı konusunda endişeliydi.

Aleyna’nın bitmeyen talepleri karşısında ailenin sabrı tükenir. Artık dayanamayacağını anlayan Feyyaz, ayrılma kararı almak üzeredir.

Selma ve Leylim’in gelişi artık tüm düğümleri çözecektir. Yıllar önce çıkan yangının gerçekleri artık su yüzüne çıkacaktır.

İyi Günler Geçen Bölümde Neler Oldu?

Atakan ve Altan arasındaki sahte evlilik protokolü evin ortasına bomba gibi düşer. Atakan, annesinin kalbini kazanmak için canla başla çalışırken Kıymet’in bir sözüyle irkilen Hakim, arayı açmak için kolları sıvar. Aleyna’nın teklifiyle Feyyaz’ı sonsuza dek kaybettiğini düşünen Füsun, gerçek hisleriyle yüzleşir. Sürpriz konuk Maddele, Leylim’in kalbine hükmedecek ve Mihran ile Selma’nın geçmiş sırları ortaya çıkacaktır.

İyi Günler 22. Bölüm Tek Modül İzleme Ekranı

İYİ GÜNLER SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLENME EKRANI

senpazar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu