Ekonomi

Makine sektörü MATEF’te buluşacak

İSTANBUL (İGFA) –Makine sektörünün yeni buluşma noktası MATEF Fuarı’nın Türk firmaları için yeni pazarlara açılma ve ihracat pazarlarını genişletme açısından sektöre değerli katkılar sağlaması bekleniyor.

Makine İmalatçıları Derneği (MİB) ve TÜYAP iş birliğinde düzenlenecek yerli üretim teknolojilerinin buluşma noktası MATEF Fuarı, 20 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Tüyap Fuar ve Kongresi’nde düzenlenecek MATEF Fuarı’nda son teknoloji sac ve metal işleme makineleri, lazer – otomasyon – robotik sistemler, kaynak ve yüzey işleme teknolojileri dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Merkez Büyükçekmece / İstanbul 20-23 Haziran. .

Makine İmalatçıları Derneği olarak MATEF Fuarı için önemli bir hazırlık yaptıklarını vurgulayan MİB Lideri S. Emre Gencer, sektöre büyük katkı sağlaması beklenen bu fuar için son derece heyecanlı olduklarını belirterek, şunları kaydetti: , “Fuar, yerli makinecilerimizi bir araya getiren ve firmalarımızın yeni pazarlara girmelerini sağlayan ilk fuar. İhracat pazarlarına açılmayı ve genişlemeyi hedefliyor.

safranbolu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu