Haber

Milletvekili Aydın: “Yatırımları ve projeleri yakından takip ediyoruz”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Ankara’da belediye başkanları ile bakanlık ve genel müdürlük düzeyinde ziyaretlerde bulunduklarını bildirdi.

Milletvekili Aydın, yaptığı açıklamada, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ve Belediye Meclis Üyesi Mete Bahadır Yılmaz ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’i ve Spor Toto Teşkilat Lideri Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret ettiklerini kaydetti.

Temasları hakkına bilgiler veren Milletvekili Aydın, “İlimiz genelinde devam eden yatırımları ve planlanan projeleri istişare ettik. İl ve ilçe yöneticilerimizi Ankara’da ağırlamaktan her vakit memnunluk duyduk. Bu noktada kentimiz proje ve yatırımlarını takip etmek boynumuzun borcudur. Sayın bakanlarımıza nazik misafirperverlikleri ve kentimiz bahislerine olan yakın ilgileri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. Tekrar Bulancak ilçemizde yapılması planlanan ve proje süreci tamamlanmak üzere olan 800 kişilik seyirci kapasiteli ve 3 idman salonlu Kapalı Spor Salonu ile 200 seyirci kapasiteli yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu projesinin ihale süreci ile ilgili görüştük. Sayın bakanımızın onayından sonra Bulancak Belediyesi ile imal protokolü imzalanacak ve yılbaşına kadar bu projelerde ihale edilecektir” dedi. – GİRESUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu