Haber

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Adıyaman’da iş dünyası ve vatandaşlarla bir araya geldi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler 11 ili etkiledi. Deprem bölgesinin tekrar ayağa kalkabilmesi için ekonomik hareketliliğin de önemli olduğu değerlendiriliyor.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, depremden en çok etkilenen illerden biri olan Adıyaman’daki ziyaretlerine Valilik ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek başladı.

Bakan Bolat, geziye ilişkin notlarını Twitter’dan paylaştı, “Vatandaşlarımızın sorunları hakkında neler yapabileceğimizi istişare ettik.”söz konusu.

Adıyaman iş adamları toplantısı

Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi’nde Adıyamanlı iş insanlarıyla istişare toplantısı yaptıklarını belirten Bolat, sözlerini şöyle sürdürdü:

Depremden en çok etkilenen illerden biri olan Adıyaman’da ticari ve ekonomik hayatın işleyişine ilişkin talep ve konuları dinledik.

“Vatandaşımızın her zaman yanında olacağız”

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın sorunlarına hızlı çözüm üretmek için var gücümüzle çalışacak ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.

“Depremde vatandaşlarımızın geçici evlerinde misafir olduk”

Adıyaman’da depremzedelerimizin devamsız evlerine konuk olduk. Bu süreci kolaylaştırmak için neler yapabileceğimize dair talep ve önerilerini dinledik. Bu büyük felaketin yaralarını sarmada tüm sıkıntılarında her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu