Haber

30 Temmuz Lucky Ball Sonuçları Açıklandı: 30 Temmuz Lucky Ball Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Haftanın en heyecanlı baht oyunu The Fortune Ball Pazar akşamı yapılacak çekiliş için merakla bekleniyor. Milli Piyango’nun düzenlediği en popüler şans oyunlarından biri olan Şans Topu’nda 5+1’i bulan şanslı isim büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakalıyor. Kazanan numaralar merakla beklenirken saat 20:00’de yapılan çekiliş YouTube’dan canlı olarak yayınlandı. Lucky Ball’da kazanan numaralara ne oldu? 30 Temmuz Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 30 Temmuz Şans Topu sonuçları…

30 Temmuz Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Çarşamba ve Pazar akşamlarının nefes kesen şans oyunu Şans Topu, saat 20:00’de canlı yayında gerçekleşen çekiliş sonucu belli oldu. Milli Piyango yetkilileri ve noterlerin katıldığı çekilişin detayları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 5+1’in açıklandığı 30 Temmuz Şans Topu sonuç sorgulama sayfasını sizler için paylaştık.

30 Temmuz Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

30 Temmuz Şans Topu’nda kazandıran numaralar; 1, 8, 19, 26, 32, 13 oldu. Başarısız sonuçlanan çekilişte 894.438,02 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki Şans Topuna devredildi.

30 TEMMUZ BAHT TOP SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu