Haber

Altındağ’da İkinci Okçuluk Eğitim Merkezi Açıldı

Altındağ’a spor tesis eklendi. Altındağ Belediyesi Mete Gazoz Okçuluk Merkezi’nin yoğun ilgisi üzerine ikinci okçuluk eğitim merkezi açıldı.

Altındağ Belediyesi tarafından Doğantepe Mahallesi’nde açılışı yapılan ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’ye okçulukta ilk madalyayı şampiyon olarak kazanan milli sporcu Mete Gazoz’un adını taşıyan okçuluk merkezinin büyük ilgi görmesinin ardından Karapürçek Mahallesi’nde okçuluk tesisi açıldı. faiz. Açılışı yapılan 2. okçuluk tesisi de büyük ilgi gördü. Kısa sürede Altındağlı 510 genç sporcu tesise kayıt oldu.

“Gösterilen yoğun ilgiden çok memnunuz”

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, açılan okçuluk eğitim merkezlerine gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, “Yeni açılan tesisimize kısa sürede 510 sporcu adayı kayıt oldu. Altındağlı çocuklar ve gençler durmadan çalışıyor. Geleceğin olimpiyat şampiyonu olmak için… Her biri olimpiyat şampiyonu Mete “Gazoz’u örnek alıyor ve geleceğin olimpiyat şampiyonu olmak için çok çalışıyor. Onların sevgisini ve kararlılığını görmekten çok mutluyuz.”

“Şampiyonların adresi olacak”

Gösterilen yoğun ilgiye kayıtsız kalamayacaklarını ve ikinci bir merkez açmaya karar verdiklerini ifade eden Balcı, “Kısa sürede Karapürçek mahallemizde ikinci okçuluk eğitim merkezimizi açtık. Burada da büyük ilgi vardı. Bu merkezler yeni milli sporcuların ve şampiyonların adresi olacak.Altındağlı gençlerimiz ilk günden itibaren.Öyle ilgi gösterdi, öyle bir azimle oklara sarıldı ki, dileklerimizin gerçekleşeceğine inancımız tam.Parlak, Altındağ’da genç ve azimli okçu adayları yetişmeye başladı. İlgi ve azmi için hepsine teşekkür ediyorum. Altındağ’ın altın çocukları ile gurur duyuyorum.” kullanılmış. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu