Haber

Baykoca Ofis’te 60 kişi teknik deneyim sahibi olacak

BURSA (İGFA) –Geleceğin güçlü Türkiye’sinin temellerini atacak projeler ortaya koyan İnegöl Belediyesi, hizmet seferberliğini sürdürürken bu kapsamda Baykoca Proje Grupları oluşturdu.

Tamamı istekli gençlerden oluşan gruplar bugüne kadar çok çalışma ortaya koyarken son noktada bu projeleri geliştirmek için geçtiğimiz yıl İnegöl Belediyesi Baykoca Çalışma Ofisi açıldı. Türkiye’nin nadide teknoloji merkezleri “Yerli ve Milli Teknoloji Hamlesindeyiz” sloganıyla yola çıktı.

İNEGÖL GENÇLERİ YERLİ VE MİLLİ TEKNOLOJİ ÇALIŞMALARI YERİNDE GÖRECEK

İnegöl Belediyesi, Baykoca İş Ofisi’nin açılmasının ardından yerli ve milli teknoloji atağına katkı sağlayan çalışmalarının olgunlaştırılarak hayata geçirildiği Bilişim Vadisi’ne Teknik Tecrübe Gezileri düzenlemeye başladı. Emeli’de yerli ve milli teknoloji girişimlerine katkı sağlayan vizyoner projeleri bilim tutkunları ve özellikle gençler tarafından incelemeyi, teknoloji odaklı imkan ve fırsatları görmeyi, gençlerin kariyer basamaklarında karar vermelerine katkı sağlamayı amaçlayan Travel , İnegöl’ün bu alandaki çalışmaları hakkında farkındalık yaratmak için daha önce 3 kez yapıldı. Haziran ayında gerçekleştirilecek Bilişim Vadisi Baykoca Teknoloji Ofisi 4. Teknik Deneyim Ziyareti için kayıtlar alınmaya başlandı.

SON BAŞVURU 9 HAZİRAN CUMA

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada Bilişim Vadisi Baykoca Teknoloji Ofisi’nin 4. Teknik Deneyim Ziyaretine katılmak isteyenler davet edildi. 13 Haziran Salı günü yapılacak gezi için 09 Haziran Cuma gününe kadar başvuru yapılabileceği belirtildi.

60 kişilik kontenjanla geziye katılmak isteyenlerin http://inegolunfikri.com/inegolunfikri/projeler/teknik-deniyon-ziyareti-basvuru-formu adresindeki online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

http://inegolunfikri.com/inegolunfikri/projeler/teknik-denuygu-ziyareti-basvuru-formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu