Ekonomi

Eskişehir OSB Yönetimi, AK Parti Milletvekili Ayşen Gürcan’ı ziyaret etti

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yürütme Konseyi Başkanı Az Küpeli, yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’ı ziyaret etti.

Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Zeydan, Yavuz Ayva, Hamza Tınas, Denetim Kurulu Üyeleri Erol Öz ve Hasan Hakan Bayar’ın yanı sıra Bölge Müdürü Erhan Tatar, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a hayırlı olsun. Ziyarette Başkan Küpeli, Eskişehir OSB’nin yapısı, yürütülen çalışmalar, projeler ve yatırımlar hakkında Milletvekili Gürcan’a bilgi verdi.

“Hedefimiz 50 milyon metrekareye ulaşmak”

Başkan Küpeli, 885 işletme sayısı ve 34 milyon metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olduklarını belirterek, Eskişehir OSB olarak 50 milyon metrekare büyüklüğe ulaşmak için çalışmalarını sürdürdüklerini, sürekli artan yeni yatırım yeri talebine cevap verebilmek için önümüzdeki yıllar için yeni gelişme alanlarının şimdiden hazırlandığını belirtti. Küpeli, sektöre eleman yetiştirmek için meslek liseleri açtıklarını, yoğun talep aldıklarını ve sektöre iş gücü yetiştirmek için değerli çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

“Eskişehir OSB’nin büyümesi için ne gerekiyorsa yapacağız”

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Hükümet olarak Türk sanayisinin gelişmesine önemli katkılarda bulunduklarını belirten Milletvekili Gürcan, OSB’nin genişleme alanlarına ait olması halinde AK Parti Eskişehir milletvekilleri olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını, gerekli takviyeleri her zaman vereceklerini ifade etti. Gürcan, yakın zamanda bölgeyi ve Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret edeceğini sözlerine ekledi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu