Haber

Kulüpler Birliği Vakfı Fantazzie ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Kulüpler Birliği Vakfı, Türkiye’deki fantezi futbol oyunu uygulamalarından Fantazzie ile 2023-2024 futbol sezonu için iş birliği ve lisans anlaşması imzaladı.

Vakıftan yapılan açıklamaya göre, anlaşma çerçevesinde Türk futbolunun takipçi sayısının sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de artırılması amaçlanıyor.

Anlaşmanın katkılarından bahseden Fantazzie Genel Müdürü Özgür Gündoğan, bir yıl önce Kulüpler Birliği Vakfı ile başladıkları yolculuğun çok keyifli ve heyecanlı olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“İşbirliğimizin bu sezon daha da güçlenerek devam etmesini ve en az bir milyon futbolseverin oyunumuzda takım oluşturmasını bekliyoruz. Bu sezon yaptığımız iyileştirmeler ve ödüller Fantazzie’yi çok daha keyifli bir oyun haline getirdi. Başarılı çalışmalarımızın devamını diliyoruz. Türkiye’deki Kulüpler Birliği Vakfı ile birlikte “Diğer ülkelerde de hayata geçirerek küresel bir oyun olma yolunda yürüyüşümüze devam edeceğiz.”

Kulüpler Birliği Vakfı Genel Sekreteri Çağrı İlk, anlaşmaya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Kulüplerimizin dijital dünyada yer alabilmesi ve yeni bir gelir kaynağı yaratabilmesi için bu işbirliklerine önem veriyoruz. Ortaya koyduğumuz bu proje, diğer işbirliklerimiz gibi bu amaçlara hizmet edecek farklı bir uygulamadır. Her yaştan taraftarın kulüplerimize destek olabilmesinin farklı ve eğlenceli bir yanı var.”

kurtalan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu